Jak udekorować salę ślubną?


Para młoda oprócz wyboru sali ślubnej zmaga się z jej udekorowaniem. Większość decyduje się na współpracę z dekoratorami wnętrz, którzy pomagają, a inni decydują się na samodzielne dekoracje sali weselnej. Osiągnięcie efektu, który zwali każdego gościa w nóg jest marzeniem, ale wymaga niesamowicie dużo pracy jak i pomysłowości. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań.
Dekoracje ślubne
Przed dokonaniem wyborów dekoracji ślubnych, należy dokonać motywu przewodniego, który będzie towarzyszył w czasie całej imprezy. Do motywu dobiera się bukiety, które ma panna młoda, ewentualnie druhna oraz dekoracje auta i sali weselnej. Wszystko powinno być w spójnym klimacie.
Dekorowanie sali zajmuje najwięcej czasu, ponieważ trzeba zadbać o bardzo wiele elementów, które zostaną dobrane. Najważniejsze są balony, napisy, które sprawiają, że sala staje się większa i przestronniejsza. Warto zadbać o dodatki, które powinny być minimalistyczne, ale wpłyną na ostateczny wygląd. Małe słoiczki, które układa się na stołach są cudownym dodatkiem. Żywe kwiaty dodają uroku na stołach i kolorystycznie dobrane do dekoracji dopełniają ją. Dekorowanie jest czasochłonne, ale efektowne. Goście na długo zapamiętują piękne dekoracje.

Polecane: dekoracje weselne i bukiety ślubne Poznań.