Jak skutecznie powiększyć usta?


Celebrytki oraz influencerki na każdym kroku kuszą swoimi pełnymi wargami. Nie każda kobieta może jednak pochwalić się dużymi ustami. We współczesnym świecie szybko można to zmienić. Poznaj popularne sposoby na powiększenie ust.
Makijaż może zdziałać cuda
Najmniej inwazyjnym sposobem na powiększanie ust poznań jest umiejętnie wykonany makijaż ust. Wystarczą internetowe filmiki oraz odpowiednie kosmetyki, żeby już wkrótce móc zachwycać pełnymi ustami. Na rynku dostępne są również specjalne pomadki powiększające usta. Wady? Bez makijażu efekt znika.
Pomoc medycyny estetycznej
Wiele pań chce móc pochwalić się kuszącymi wargami na co dzień i to bez konieczności nakładania makijażu. Medycyna estetyczna jest w tym przypadku ich największym sprzymierzeńcem. Wystarczy regularnie poddawać się zabiegom wypełniającym usta. Gabinety stosują przeważnie kwas hialuronowy, który jest najpopularniejszym wypełniaczem.
Chirurgia plastyczna dla odważnych
Na chirurgiczny efekt powiększonych ust decyduje się coraz mniej pań, choć kolejki po takie zabiegi nadal są bardzo długie. Na wizytę u chirurga plastycznego warto zdecydować się w przypadku bardzo wąskich warg. Zabiegi z botoks poznań nadal mają swoich fanów, głównie ze względu na długotrwały efekt.